| soaitamarius a întrebat:

De ce credeti ca a pierdut Bute?

Răspuns Câştigător
| Mihai118 a răspuns:

In acest meci, campionul nostru, Lucian Bute, a fost de nerecunoscut, in mod normal nu avea cum sa piarda atat de usor... A facut exact ce nu trebuia sa faca sa stea la bataie cu acest boxer cu lovituri puternice. Nu vreau sa ma gandesc ca la acest nivel sa fie ceva aranjat, cu toate ca mafia pariurilor e destul de extinsa, si sper doar ca infrangerea sa fie o pura intamplare si ca o sa isi recastige centura la revansa.

7 răspunsuri:
| ForeverWarrior a răspuns:

I-a imprumutat centura cateva luni.Atata tot, n-a pierdut nimic

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Eu cred altceva. Nu a fost in formă! Eu nu cred că a pierdut pentru că fost prea "increzut", ori ca si-a subestimat adversarul, ori ca nu s-a pregatit indeajuns. Pur si simplu, nu a fost "in apele lui", cum se zice. Toti dintre noi trecem prin momente din astea, de stări sufletesti mai triste. Sunt sigură ca-si va lua revanșa la Montreal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Presiunea publicului englez cred ca a contat cel mai mult sau, sper sa nu fie asa, faptul ca froch e mult mai valoros ca el si face parte dintr o alta categorie de boxeri

| BlackFuneral a răspuns:

Cum zicea el:"A fost mai bun ca mine in aceasta seara".
Din acest motiv a pierdut.

| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Eu cred ca la subestimat pe adversar si nu sa pregatit cum trebuie pentru ce a urmat

| flaviu1990 a răspuns:

Pentru ca a fost prea increzut de a-ia. trebuia sa puna raul inainte...

| Silviuc69 a răspuns:

Pentru ca luat bataie laughing)