| Scofield10 a întrebat:

De ce credeti ca Messi este mai bun ca Ronaldo? (sunt fan Messi) Raspunsul care imi place mai mult primeste funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi e un jucător cu adevărat bun din toate punctele de vedere, Ronaldo e doar un îngâmfat și nici nu prea îmi pare așa de bun are doar viteză și sut si nimic mai mult.

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti zic, dar Messi nu e mai bun ca Ronaldo.

| Zome a răspuns:

Este un jucator mult mai tehnic.
Are o viteza impresionanta si un dribling de neegalat.
Fiind mic de inaltime e un avantaj pentru el, in schimb Ronaldo este un jucator de sut.

| BogdanDediu a răspuns:

Dribleaza mult mai bine are o tinta la poarta mult mai buna!