| AvalohAlyn a întrebat:

De ce este fotbalul asa frumos?big grin happy

11 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Gusturile nu se discuta. Dupa parerea mea, daca ar fi sa fac un top al sporturilor pe care le prefer, acesta ar fi asa:
1. Tenis
2. Darts
3. Snooker
4. Fotbal
5. Handbal

| T0T a răspuns:

Nu-i frumos când e vorba de români...sad

| RainmakerX a răspuns:

Sincer, eu unul cred ca ti se pare ca e frumos.
Fiecare cu ce-i place, omule...eu unul prefer handbalul, baschetul sau karatele, chiar nu imi place fotbalul.
Fiecare cu gusturile lui. Probabil iti place intrucat esti bun la el, iti place sa ai un rol in echipa s.a.m.d.
Bafta!

| gelu1970 a răspuns:

E pentru microbisti.
sunt milioane de persoane ce se bucura de viata in moduri total diferite.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Fotbalul se invata inca de cand esti copil mic, de la tata sau de pe strada. Cu timpul iti intra in sange + ca e foarte promovat, si e foarte fun mai ales dorinta de a castiga. Plus ca produce o gramada de bani : case de pariuri, fotbalistii fac o gramada de bani, etc

| CristinaSNC a răspuns:

Mai nu ma pricep la fotbal, dar fotbalistii aia sunt asa de frumosibatting eyelashes love struck laughing

| Resurrection a răspuns:

Te poate surprinde mereu

| Moonlight15 a răspuns:

Sincer,fotbalul este frumos pentru ca mereu exista surprize, traiesti meciuri cu sufletul la gura si te bucuri mai ceva ca la ziua ta la un trofeu. Acum cine iubeste sportul asta, intelege de ce este asa frumos, pentru unii inseamna viata!

| LimonadaBaa a răspuns (pentru Moonlight15):

Mi-ai luat vorbele din gurahappy.

| Moonlight15 a răspuns (pentru LimonadaBaa):

Pai asta ar spune orice iubitor de fotbal. Pentru cine iubeste sportul asta este viata, pentru unii doar un hobby!big grin