| cosmin986522 a întrebat:

De ce ziua nu prea ma simt in forma sa bag sprinturi cand ma antrenez dar seara dupa ora 19:00 reusesc? Cafea nu beau, asta sa fie problema?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ritmul bilogic la oameni este diefrit. Unii sunt mai potenti ziua, altii seara si altii noaptea. Daca s-ar tine cont de asta, oamenii ar fi mai productivi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, daca cumva manaci produse care contin multe zaharuri incearca sa mai reduci din ele.in al doilea rand manaca multe fructe si legume Dar nu imediat dupa masa, mai asteapta cel putin o ora.
La fel Si cu consumul de apa mai asteapta o ora.
Evita tot odata sa consumi carbohidrati simpli