| Randy18 a întrebat:

De maine incep jocurile din play off europa league si champions league. Vreau sa ma ajutati ce meciuri sa pun la pariuri cei care ati mai castigat si va pricepeti.Eu pun la casapariurilor

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Uite,iti dau eu niste bilete, unul pe marti si miercuri, iar unul pe Joi.Deci :
Arsenal-Udinese 1/1x
Bate Borisov-Sturm Graz 1/1x
Copenhaga-Plzen 1/1x
Lyon-Rubin Kazan 1/1x
Twente-Benfica 2/x2
Bayern-Zurich 1
Dinamo Z-Malmo 1/1x
Mac.Haifa-Genk 1/1x
Odense-Villareal 2/x2
Wisla-Apoel 1/1x
Optional:Barca-Real x2

Joi:Steaua-Tska 1
Vaslui-Sparta 1x
Litex-Dinamo Kiev x2
Austria V-Gaz Metan x2
Vorksla-Dinamo x2
Besiktas-Alania 1
Slask-Rapid x2
Differdange-PSG-2
Maribor-Rangers x2
Atletico M-Guimaraes 1
Slovan B-Roma x2
La Parisport ultimul bilet are cota 27.Meciurile cu rezultat dublu, au cote foarte mari.Meciurile mi se par sigure.Biletul asta o sa'l pun si eu joi.Pt marti si miercuri nu am facut, inca.

| danyelo112 a răspuns:

Salut! incearca sa pui multe meciuri dar cu sanse de castig.de exemplu in champions league bayern munchen,arsenal, villareal, au sanse.deci pui mai multe meciuri ca sa poti castiga bani multi.ca daca pui putine meciuri cu "favoritele" nu o sa iei multi bani...si in europa league incearca cu echipele cu traditie.de exemplu din Romania singura cu sansa o vad pe rapid si pe dinamo.in rest nu cred ca vor face ceva celelalte echipe