| 09Ioana09 a întrebat:

De o luna jumate am început sa mananc sănătos si sa merg la sala având antrenor. In cat timp pot scapat de double butt (fundul acela dublu)? Ma completează teribil.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde numai de tine, cat de mult sport faci si cata dieta tii.
Cu munca serioasa poti scapa de el in 6 luni, cu munca mai putin serioasa in vreo 2-3 ani.

| mihai69 a răspuns:

Păi dacă te completează, de ce vrei să scapi de el?!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi ce are double butt? Nu văd problema. Dar chiar așa, nu putem prezice noi. Tu fă acolo ce trebuie, fii serioasă nu sta pe telefon la sală și rezultatele vor apărea la momentul potrivit, vei vedea și tu cu ochii tăi.