| anonim_4396 a întrebat:

De o saptamana alerg de dimineata cam 50 min (6.00-6.55), este ok daca dupa dorm 2 ore? Eu alerg dimineata ca sa imi construiesc o rezistenta mai buna si slabesc. Cineva imi tot zice ca dejeaba alerg daca dorm, este oare adevarat?

Răspuns Câştigător
| Rozzovela a răspuns:

Din cate stiu cel mai bine e ca atunci cand fugi seara sa nu te culci imediat dupa ce ai terminat de fugit...mai stai treaz 2 ore aproximativ. Adica e adevarat in cazul pe care ti l-am dat eu happy

| Rozzovela a răspuns (pentru Rozzovela):

Mersi pentru funda

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Important e sa combini sportul cu o alimentatie corecta... odihna nu cred ca influenteaza

| PublicName330 a răspuns:

Trebuie sa alergi pentru a scade din grasime. Minimum 30 minute e permis. Poti face cu bicicleta, si alte sporturi

| Emy007 a răspuns (pentru PublicName330):

Io zic sa citesti mai intai intrebarea laughing

| Rozzovela a răspuns (pentru PublicName330):

big grin