| eusebiu27 a întrebat:

Dupa cate luni de sala se poate observa abdomenul si pieptul?

9 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Cu proteine., doua trei luni. Fara, dupa aproapte un an!

| Adry05 a răspuns:

Aproximativ dupa 2-3, depinde si de program si de corpul tau.

| ġคвÿ a răspuns:

Din prima luna se va observa pieptul daca tragi tare, abdomenul greu, depinde cat de grasut esti in burta

| AIeXxX a răspuns:

Eu spre exemplu nu aveam nimic, dupa 3 luni, se observa deja, dar trebuie sa mananci mult

| Cuțu2 a răspuns:

Depinde. Un om poate să meargă la sala o săptămână si sa arate wow sau poți merge la sală un an și să nu faci progrese prea mari.

| sebiibes a răspuns:

Dupa ce te lasi de mcdonals

| Sixx_Klaw_1997 a răspuns:

Daca tagi tare de tine, in 3 luni vei avea un aspect superb.

| Alex_Savvy_1996 a răspuns:

Salut! Depinde de ce procentaj de grasime ai, intre 8-10% grasime se observa pieptul si abdomenul.
Daca ai de la 20% in sus, ai de muncit 1 an, asta daca respecti deficitul caloric si macronutrientii.
Daca nu, vei slabi din masa musculara si foarte putin din procentajul de grasime

| Tamasag_Nicolae_2001 a răspuns:

Aici depind multe. Depinde si de regimul alimentar, daca ai un regim alimentar+exercitiile de la sala, poti sa faci abdomenul intr-o luna jumate, doua luni, dar daca nu ai un regim alimentar atunci va fi mai greu sa ai abdomenul asa cum iti doreai.