| extazyboy a întrebat:

Dupa parerea voastra ce este mai bun pentru abdomn, Alergatul sau mersul cu bicicleta?

7 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Ambele sunt bune, alergatul e in topul listei

| Resurrection a răspuns:

Mersul pe bicicleta este mai bun.

| inconscient a răspuns:

Mersul pe bicicleta! big grin

| Psychothic a răspuns:

Alergatul,sincer cred ca depui mai mult efort.

| Lupulalbastru a răspuns:

Clar bicicleta! Si alergatul are avantajele sale mai ales daca vrei sa slabesti poti face din amandoua cate putinbig grin

| tavy06 a răspuns:

Joc fotbal de 5 ani. cred ca alergatul este mai bun decat mersul pe bicicleta dar si mai greu. funda?

| DannySh a răspuns:

De exemplu eu ma ocum cu dansurile...si sa-ti spun cinstit am un abdomen foarte bun si tare happy...deci ar fi mai bine sa mergi si cu bicicleta, sa alergi sau chiar daca ai rotile sa iesi cu prietenii happy. sper ca ti-am fost de ajutor happy