| viata0delash a întrebat:

Dymatize Super Mass Gainer, cum sa il consum, la 60kg si 1.80m? pe zi mananc de vreo 3 ori, putina pasta, hrisca, clatite cu branza, si cate ceva de la cantina univer cate o portie.
nu cred ca ar trebui sa pun chiar o cupa intreaga, de dorit sa consum gainerul de 3 ori pe zi

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Iei cat iti spune acolo si cum spune.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Asta înseamnă gainere, ti-am spus. Servire=cantitate mare de pudră. Deci termini sacu rapid, chiar si cu o servire pe zi. Suplimentul se alege si se serveste in functie de alimentație. Deci raspunsul e in alimentația ta, noi nu stim ce si cât mănânci tu.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Trag in islamismu vostru, 'rața-i dreacu.