| Andreea1095 a întrebat:

E adevărat ca dacă stai în picioare consumi calorii? am stat azi 8 ore incontinuu și de asta eram curioasa

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Orice folosire a muschilor da un anumit consum de calorii. Ideea este ca stand in picioare folosesti foarte putini muschi si acestia nu la capacitate maxima.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu consumi calori daca doar stai in picioare, dar poti face varice!
Daca iti folosesti picioarele sa alergi, categoric consumi calorii.

| aXy99 a răspuns:

Cateva Kcal, felicitari! laughing

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu cred, nu te dor acum?
Dupa o ora de stat in picioare sa stai 10 minute jos si invers!

| August99 a răspuns:

Faci si varice in acelasi timp