| thegame12 a întrebat:

E bun de ceva tribulus maximus de la biotech?

Răspuns Câştigător
| MineIsLikeABridge a răspuns:

In opinia mea, daca vr ia, daca nu te simti bine nu mai lua, dar "productie care nu trece peste 100%" (ceea ce zice JohnnyBi) este complet eronat si poti lua si vezi cum te simti, oricum daca te simti bine nu ai probleme, vei vedea ca iti da acea incredere si dominanta gen masculul alpha, asta cam asa pe scurt

1 răspuns:
| JohnnyBi a răspuns:

Ai peste 43 de ani? daca nu, nu ai nevoie de tribulus, indiferent de firma care il produce. corpul tau este DEJA la productia maxima de testosteron, productie care nu trece peste 100%.