| RudeBoy_Denis_1911 a întrebat:

E bun programul acesta de sala?
ziua1: piept-biceps
ziua2: picioare-antebrat
ziua3: spate-trapez
ziua4: abdomen-cardio
ziua5: umeri-triceps

Răspuns Câştigător
| cristi1505 a răspuns:

In ce perioada te afli? Definire sau masa? Oricum ar fi nu faci deloc bine(treaba cu cardio). Cardio faci doar in perioada de definire si atunci trebuie sa faci cate 15-20 min la sfarsitul fiecarui antrenament nu cum faci acum(o data pe saptamana). Daca esti in perioada de masa, nu faci cardio! In loc de cardio baga oblici in ziua de abdomen.Adica oblici+abdomen.

2 răspunsuri:
| FitMonkey a răspuns:

Schimba ziua 3 cu 4 ca intre biceps si spate sa fie 2 zile pauza. bafta