| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Este adevărat în opinia voastra ca Steaua Rosie Belgrad e mare favorita în dubla mansa pentru grupele UEL cu CFR CLUJ!?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dupa parerea mea ambele au cam aceleasi sanse de a se califica, depinde de forma pe care o voar avea la data maeciurilor si care va avea mai mult noroc.

| RobertMoon a răspuns:

Eu cred că CFR e favorită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e marea favorita CFR, dar la cum i-am văzut jucând nu ii vad sa acceadă în grupe, adică sa o bata pe Steaua Roșie Belgrad tur-retur, ăștia au făcut 2 egaluri cu AC MILAN, și alte rezultate la care nimeni nu se aștepta, parca o bătut-o pe Tottenham la ea acasă, dar o fost bătută în retur de Englezi.
Eu am rămas uimit când am văzut ca o eliminat-o sherif tiraspol. Ne bat Sârbii fără nici un dubiu, nivelul nostru de joc este mediocru, lamentabil chiar!
Suntem măcar în Conference League, dar și acolo cred ca o sa ne facem de ras.