| BiancaMrrr a întrebat:

Este necesar ca o fata sa aiba abdomenul plat pentru a fi "silueta"? Eu am forma corpului de clepsidra, am talia destul de bine conturata, dar nu am abdomenul plat big grin

Răspuns Câştigător
| GabrielaIoana a răspuns:

Ideea de a avea silueta inseamna sa nu ai colacei inestetici. Daca ai putin burtica si nu se observa rau nu e nicio problema.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este nevoie sa ai abdomenul plat pentru a fi silueta daca ...forma corpului tau este de clepsidra este foarte bine...happy
sper ca te-am ajutat!
Funda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din câte știu eu, da.