| Marius1789 a întrebat:

Există pastile care te ajută să fugi mai mult timp fără să obosești? Dacă da, cum se numesc?

16 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Nu exista pastile, dar poti lua taurina (sub forma de pastile sau energizante) sau cofeina din orice, doar ca iti vor distruge inima.
Faci alergare de rezistenta si iti va creste rezistenta, daca ai grasime multa pe tine te va incetini (logic), asa ca incearca sa bei ceai verde, sa tii dieta si sa nu mananci inainte sa alergi, poti lua l-carnitine de la redis sau pro nutrition pentru febra musculara sau pentru slabire, gasesti sub forma de plicuri care le pui in apa sau sub forma lichida.

| Vladut650 a răspuns (pentru Evolution):

Realizezi ca ai spus numai prostii si ca ai recomandat 2 dintre cele mai proaste firme nu?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, doar steroizi care iti pot provoca un infarct

| Vladut650 a răspuns (pentru suntserios):

Esti doar un copil mic care isi da si el cu parerea nu?

| suntserios a răspuns (pentru Vladut650):

Tu la cei 16 anisori ai tai nu mai bine iti vezi de treaba ta? ne cunoastem de undeva?

| Vladut650 a răspuns (pentru suntserios):

Stiu mai multe despre sport decat toata generatia ta de copil mic. Numai spune aberatii, intai documenteazate macar despre sport daca nu practici.

PS: Am ore in sala mai multe decat snitelele mancate de tine happy

| suntserios a răspuns (pentru Vladut650):

Esti atat de amuzant cand tu la cei 16 anisori ai tai, ii faci pe alti copii, pe altii care ar putea sa iti fie tata. Esti amuzant, oricum raspunsurile noaste bateau in aceeasi zona intr un final, tu doar ai vrut un pic de atentie. Din punctul meu de vedere baga tata toate proteinele si cataturile in tine, e corpul tau.

| Vladut650 a răspuns (pentru suntserios):

Gata, fara cearta fara nimic.

"baga tata toate proteinele si cacaturile in tine, e corpul tal."

Te rog frumos citeste asta :)

http://www.megaproteine.ro/......nutritive/

| sasha898 a răspuns (pentru suntserios):

Da tu nu bagi proteine in tine? Esti constient ce vorbesti macar? big grin

| suntserios a răspuns (pentru sasha898):

E o diferenta din punctul meu de vedere si al organismului meu intre proteina luata din aliment si cea procesata/extrasa chimic si administrata fortat

| Vladut650 a răspuns (pentru suntserios):

Mai omule, ca nu vreau sa te jignesc.

Citeste acest articol

http://www.megaproteine.ro/......nutritive/

Traim in secolul tehnologiei, nu ar trebui sa existe asemenea inapoiati ca tine.

| suntserios a răspuns (pentru Vladut650):

De ce ar fi o referinta acest articol si nu alte sute care condamna aceste suplimente care nu sunt necesare in momentul in care ai o alimentatie corecta?

daca tu consideri inapoiere faptul ca nu accept suplimentele nutritive ca o minune a tehnologiei moderne... ce sa mai zic.

| Cosmin86 a răspuns (pentru suntserios):

Pai de-aia se numesc "suplimente", ca sa suplimenteze o alimentatie cu ce lipseste din ea.

Daca alimentatia ta e corecta si perfecta, inseamna ca nu lipseste nimic, deci nu ar trebui "suplimentata", nu?

| Kaℓi a răspuns:

Se numesc antrenament, vointa, viata sanatoasa.
Chiar credeti ca exista pastile pentru orice?

| Vladut650 a răspuns:

Cum adica daca exista pastile care te ajuta sa fugi mult fara sa obosesti? Pai aia se numeste conditie fizica, iar daca tu nu o ai, degeaba iei orice. Exista suplimente care te ajuta sa ai energie in timpul antrenamentului.

| CastraveţiMuraţi a răspuns:

Nu prea cred.Tu ai nevoie de rezistenţă nu prostii.