| aurelian098 a întrebat:

Exista pastile pe care sa le iei si sa te faca rambo in scurt timp fara a merge la sala?

7 răspunsuri:
| Nede a răspuns:

Steroizi, dar chiar si cu aia trebuie sa faci putin efort totusi. Nu au inventat astia o pilula pe care o iei si te faci culturist stand in pat.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Nede):

Oho, cu steorizi trebuie sa muncesti ANI DE ZILE si-o sa mananci de 15 milioane / luna

DAca vrei sa aiba efectul pe care trebuie sa-l aiba.

Cei care iau steroizi se antreneaza MAI DES decat un om normal, ca se refac mult mai repede.

| SiLaS a răspuns (pentru Cosmin86):

Mi-as dori din tot sufletul sa ia niste Synthol, sa arate ca rambo in scurt timp.Auzi,fara sala sad

| SiLaS a răspuns:

Stiu eu o substamta, se numeste Synthol si este mai eficienta decat orice pastila, este injectabila.

| Vladut650 a răspuns:

In cazul tau exista. Stiu eu o varianta sigura.
Sunt 2 variante.

1. Du-te la o piscina si scufundate pana cand te va lua un somn, dupa ce te vei trezii vei incepe incet incet sa arati ca rambo.

2. Spanzurate pana simti ca mori, de fapt nu vei murii, te vei trezii din nou in a 3-a zii si vei arata ca Rambo.

Nu mai raspundeti la intrebarile acestui copil prost. Nu vedeti ca le pune la misto?

| TudorValentin a răspuns:

Da da peste putin timp daca nu faci sala ti se va lasa pielea ca la mosi te sfatuiesc sa nu incerci nimic si sa faci singur

| Cosmin86 a răspuns (pentru TudorValentin):

Serios? ti se lasa pielea?

esti doar un COPIL PAMPALAU care isi da si el cu parerea, nu?