| youandme_1520 a întrebat:

Exista posibilitatea ca dupa 3 luni de pauza de mers la bazin sa nu mai stiu sa inot?

Răspuns Câştigător
| withoutmoney a răspuns:

Nu! O data ce ai invatat sa inoti ti-a intrat in reflex.Ca si mersul pe bicicleta.Probabil o sa te simti nesigur/a putin la inceput dar sigur 100% stii, poate chiar vei inota mai bine ca inainte.Deci nu it fa probleme! Multa Bafta!

6 răspunsuri:
| vader a răspuns:

Nu, poate doar sa nu mai poti sa inoti la fel de mult daca nu mai esti in forma dar nu poti uita.

| Crystina_6663 a răspuns:

Da daca esti idiotlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| ZwNsv a răspuns:

Pai uite deodata ce ai invatat sa inoti, nu prea mai ai cum sa uiti. E exact ca si mersul deodata ce ai invatat sa mergi nu mai pot! e adevarat ca nu vei putea inota asa de bine ca si acum 3 luni! funda?

| Morales a răspuns:

Eu nu am m-ai inotat un an si tot nu am uitat...