| anonim_4396 a întrebat:

Faza e ca vreau sa slabesc mama nu ma slabeste de la mancare si vreau sa slabesc cam 15-20 kg in 3-4 luni am 1.70 m si 70 kg.doar dimineata pot sa fac sport acasa gen genoflexiuni si din astea de iti tii mana la ceafa si culcat si te tragi in fata (imi scapa denumirea0.faza e ca sa-mi spuneti cate trebuie sa fac.eu la scl incerc sa nu mai mananc pentru ca stiu ca vin acasa si imi da mama o tona de papa stiu ca nu trebuie sa mananc dupa 18-19 da eu la ce program am mananc si la 00:00 noaptea...stiu ca trebuie sa fac sport si dastrea dar doar atat pot sa fac vreau doar sami sp cate trebuie sa fac ca fac oricat...fara rasp arogante mersi funda!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Axel1997 a răspuns:

Buna, am fost si eu in aceeasi situatie si stiu cum e big grin Incearca sa faci tae bo cu billy blanks-cauta pe you tube-pe mine m-a ajutat. Daca faci regulat (gen de 3-5 ori pe saptamana 1 ora) in 3-4 luni poti slabi sigur. Doar ca trebuie sa modifici prin si alimentatia. Mananca dimineata foooooarte bine la pranz eventual ciorba si seara o salata / fruct. O sa vezi ca va da rezultate. Succes!