| Aly_Alexander_1999 a întrebat:

Firma genius nutrition este buna.Din cate stiu nu e prea cunoscuta si ce parere aveti care dintre cele 2?
http://www.geniusnutrition.ro/produse--pr68.html sau
https://www.amazon.com/......B01711NYAS

Răspuns Câştigător
| Donald990 a răspuns:

Genius iWhey iSolate este superba ca compozitie, aroma naturala, indulcit stevia, contine si hydrolizat din zer - deci cea mai buna!

| Adrian_Mitroc_1996 a răspuns (pentru Donald990):

Ei nu zau, masa musculara creste de la proteine sau de la stevia? de unde stii tu ca e cea mai buna? de cand si pana unde o firma SRL-D infiintata in 2016 fara experienta si fara a detine o fabrica, adica doar cumpara un produs fara eticheta fabricat de cineva, si pe care il poate cumpara oricine si eticheta dupa bunul plac poate fi "cea mai buna"? Modelul de afacere e simplu, se achizitioneaza un produs se mananca kaka mult se angajeaza cativa sportivi care se vand ca Iuda pe 2 galbeni si baga un pret mare care sa acopere cei doi galbeni incasati de Iuda. Se inventeaza niste denumiri care prin la prosti le punem marca TM care nu exista in realitate oricum prostii nu verifica si gata, Mama prostilor e mereu gravida, mod de afacere!

4 răspunsuri:
| Adrian_Mitroc_1996 a răspuns:

Nu recomand produse de la Genius, e o firma din Romania care eticheteaza dupa bunul plac niste produse pe care le poate comanda oricine de la o fabrica private label si vinde orice amator din domeniu, exista riscul ca ingredientele sa nu se regaseasca pe eticheta, e o marca conceputa special pentru prosti. Cumpara marci consacrate cu istoric serios in spate.

| Xavi_Ion_1990 a răspuns (pentru Adrian_Mitroc_1996):

Chiar mii interesant cu ce nu te-a intrat in voi aceasta firma ca asa negativizm? Chiar prea agresiv esti...

Eu am facut 3 comenzi de la ei, ce pot zice:
1. Livrarea super rapida, am facut comenzile la masa, si a doua zi erau livrate.

2. Consultanta, telefonic me-au acortat atit timp cit me-a trebuit, me-au raspuns la toate intrebarile.

3. Gustul suplimentelor. Am fost placut surprins, sunt foarte bune.

4. Efectul. Eu l-am simtit chiar foarte bine.

Parere doar pozitiva despre Genius. Sa o tina la fel!

| Adrian_Mitroc_1996 a răspuns (pentru Xavi_Ion_1990):

Cum am mai scris, mama prostilor e mereu gravida. Succes!