| Respekt a întrebat:

Fratilor daca fac exercitii pentru abdomen risc sa nu mai cresc in inaltime, cu "viteza normala"? daca fac de ex. abdomene sau orice alt exercitiu pentru abdomen.
Va rog mult sa-mi raspundeti decat cei ce stiu sigur.
Multumesc anticipat.

Cu respect, Respekt.

Răspuns Câştigător
| DimaIsTheBoss a răspuns:

Nuuuuu!
Poți să faci liniștit abdomene, flotări, genuflexiuni că nu te vor opri din creștere.
Ceea ce ai auzit tu era altceva.
Te oprești din creștere dacă te duci la sală și faci forță.
Funda?

3 răspunsuri:
| zahy a răspuns:

Poti face ce vrei, singuru lucru care poate afecta cresterea este ridicarea greutatilor deasupra capului si asta daca o faci frecvent cu greutati mari.

| JohnnyBi a răspuns (pentru zahy):

Altu cu pareri de profesor. singurul lucru ce poate afecta cresterea este GENETICUL. eventual alimentatia deficitara

| Respekt explică:

Multumesc tuturor pentru ajutor, dar am acordat funda lui "DimalsTheBoss", dar am ascultat si parerile voastre.

Din nou va multumesc la toti.

Cu respect, Respekt