| AbeautifulMind a întrebat:

Funda! (18 ani / 1.85)
Daca am scos pe 50 de m viteza 6.3 secunde, este ok? Mentionez ca am fost imbracat si in blugi, simt ca pot si mai bine de atat...prin luna mai anul asta, am scos 5.83 dar am o problema pe 100m, nu stiu dc dar la final cedez... abia 12.5 secunde. Nu am antrenament, nu am facut atletism in viata mea happy

Răspuns Câştigător
| vladeusebiu a răspuns:

Serios? Pai Usain Bolt a scos la 100 metri 9.58, 6,3X2=12,6 deci e foarte ok. Daca e pe bune ce zici apucate serios de antrenamente poate cine stie...vei ajunge departe.

1 răspuns:
| Perpelea_Ionut_1990 a răspuns:

Tu chiar te astepti sa te credem ca ai facut tu mai putin de 6 secunde 50m? Sa fim seriosi