| 0Andrei1 a întrebat:

FUNDA! BARA DE TRACTIUNI pe care o atasezi la usa este buna? nu strica tocul usii sau nu trebuie sa dai gauri? o pui, faci si o scoti nu?

2 răspunsuri:
| luck96 a răspuns:

Cum sa pui o bara de tractiuni pe usa si sa tot o dai jos? desi depinde daca prinzi bara cu cuie ai crapat blana usii iar apoi nu mai poti sa o pui in acelasi loc si tot trebuie sa faci alta gaura in usa, o sa faci usa sa para ciuruita de gloante, insa nici cu holsuruburi nu e bine ca trebuie cu o autofiletanta sa tot desfiletezi, nu mai bine prinzi acea bara pe un colt al camerei si mai improvizezi niste sustinatoare