| suculete12 a întrebat:

FUNDA
Salut am 14 ani fac sala am 1.75 inaltime si 56 kg.
Precizez ca sala fac de aproape 2 luni si au inceput sa se vada rezultatele.Cand se face definirea? Ce exercitii fizice se fac pentru definire? Ce mananc cand fac definirea (SUNT ECTOMORPH)

Răspuns Câştigător
| Goldenboy97 a răspuns:

Definirea se face cand consideri ca ai pus destuula masa musculara. Pentru definiere sunt exercitiile cardio. Mananci multe proteine si scazi numarul de carbohidrati cam 60g sau mai putin.

1 răspuns:
| JohnnyBi a răspuns:

Aualeu. ai 14 ani, esti slab mort si tu vrei definire? ai pus si tu acolo 1 gram de muschi si deja gandesti la definire. ia mai stai tu 1 an cam asa, baga pana pe la 73 kg si pe urma vino cu intrebarea asta.