| ღFrUmUsIkღ a întrebat:

Fundita.cum era status ala "Tzigank prin fapte! inger in vorbe! drak in ganduri.ca sunt invidiosi sau ca sun mincinosi, in viata n`am nevoie de asemenea jegosi de oameni care isi spun degeaba frati...si numai sth cum de`aici.

Răspuns Câştigător
| Tsiitsix3 a răspuns:

Decat prieteni falsi...prefer dusmani adevarati. asta e:X da-mi`fundha te rogg :X ca am raspuns prima si astia o sa se ia de mine; X

3 răspunsuri:
| Sconcsiş a răspuns:

Hă?

| Damasc a răspuns:

Foarte c00L st4tusuL love strucklove strucklove struck imi place partea cu "tZiganK" cat de tar3. ueisa :O sa moara fanii.

| jUSt1Me1mYSeLf1anD1i a răspuns:

Nu stiu