| Johnny25 a întrebat:

Genuflexiunile ajută la îngroșarea picioarelor?

2 răspunsuri:
| IonutR1 a răspuns:

Ajuta la mai multe chestii printre care si "ingrosarea" picioarelor, dar ideea e ca daca tu nu ai prea facut foarte mult sport pana acum, sigur s-a depus putina grasime pe picioare deci daca te vei apuca de genoflexiuni, corpul o sa inceapa sa scape de acea grasime si dupa v-a incepe sa puna muschi si astfel se vor ingrosa. Bafta la sport! laughing FUNDA?

| lZlJokerlZl a răspuns:

Genuflexiunile sunt exercitiile care iti dezvolta cel mai bine muschii coapselor, soldurilor, feselos si cvadricepsii.
In principu da, iti ingroasa picioarele.