| alexx102428 a întrebat:

Good Mayweather sau MC Gregor? Eu merg pe Floyd

6 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

In ringul de box, pe reguli de box, Mc Gregor nu are nici o sansa. La fel cum in cusca, pe reguli de MMA, Mayweather n-ar avea nici una.
Doar un noroc imens ar face ca unul dintre ei sa castige in sportul dominat de celalalt.
Dar pentru 100 mil dolari sau cat naiba ia Mc Gregor, merita sa faca circ cateva luni si apoi sa si-o ia pe coaja cateva reprize...

| Superior a răspuns:

MC Gregor

| PersonajFictiv a răspuns:

Floyd.

| Bisbiavatar12 a răspuns:

Eu tin cu MC Gregor, deoarece MMA-ul te ajuta si al box intr-un fel.

| Otto19 a răspuns:

Gregor

| Vsnannsksn a răspuns:

Imi place Conor.dar totuși 49 / 49 e cv.In concluzie merg pe Floyd