| MissCreepypasta a întrebat:

Hei! Am nevoie de un raspuns pentru intrebarea asta: (PS:daca raspunzi asigurate ca sti sigur, sau poate ai avute experienta cu acest skate).
Vreau sa stiu daca skateboarduriile de la Element sunt bune sau foarte bune(sau macar bune)?

Răspuns Câştigător
| firelord66 a răspuns:

Sunt printre cele mai bune! Le recomand, am doua de la element. am unul de 4 ani si unul de 2 ani

| MissCreepypasta explică (pentru firelord66):

Si mi-ai putea spune de la ce magazin ti le-ai luat? Eu una vreau sa il iau de la u-man.happy Mersi.

2 răspunsuri:
| Tuta_Robert_1993 a răspuns:

DA foarte bune