| MayhemChimera a întrebat:

Hei.Ofer funda.As avea nevoie de raspunsuri de la persoane care se pricep. Exista exercitii care sa activeze HGH(Hormonul uman de crestere) si sa functioneze? Multumesc happy

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Tu esti disperat sa cresti.
Cea mai buna si mai sigura metoda, si care din cate am vazut eu a dat si inca da rezultate, este sa te apuci de baschet.

Un fost coleg care s-a apucat, si care era mult mai mic decat mine, este acum cat mine, daca nu chiar putin mai mare, din cauza ca a jucat baschet.

Incearca, nu "exercitii care sa activeze hormoni", alea-s tampenii.