| BLUElăv a întrebat:

Hei. Știti cum pot crește rapid în înălțime? Am 1.52 la 13 ani.
Cam cat pot crește în 2 luni cu ceva tratamente naturiste?
Mulțumesc, fundă!

5 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Lasa timpul sa le rezolve pe toate. Si cand spun asta iti spun sa ai rabdare si lasa sa cresti natural, e bine la varsta ta 1.52

| Pinocchio a răspuns:

Nu exista astfel de minuni, ca sa cresti rapid, depinde de genele tale pe care le-ai mostenit.
Tot ceea ce poti face este sa duci o viata cat mai sanatoasa.
Sport, alimentatie, odihna etc.

| AnaMariaJRock a răspuns:

Daca vrei sa cresti in inaltime apuca-te de bachet/volei/inot, bea lapte si mananca cat mai bine/sanatos.

Nu cresti de la tratamente naturiste!

| Alex5620 a răspuns:

Fa cros, alearga multi, pentru ca atunci cand alergi muschii si oasele ti se vor lungi!

| Jass23Love a răspuns:

Nu stiu de folos poate sa fie dar daca vrei poti sa stai agatat de ceva de o bara care se bat covoarele si stai acolo vreo 10 minute in fiecare zi eu am facut asta m.am inaltat 40 de cm in 26 de zile