| xAndraa23 a întrebat:

Hei TPU.Am o intrebare, pentru cei care practica kangoo jumps, cum este? eu am picioarele foarte groase si as vrea sa ma apuc, dar nu stiu daca va da rezultate...
As vrea sa stiu detalii. multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| HaskyTheBest a răspuns:

Heeei.Practic de ceva vreme kangoo jumps si sunt foarte multumita de rezultate. Arzi mai multe calorii la o sedinta de o ora decat la sala. Numai vorbesc de distractie si relaxare.Si da, e destul de obositor, dar eu ca si practicant ma declar foarte multumita, iar la unele sali de kangoo prima sedinta e gratuita (eu asa am prins, nu stiu cum e la tine in zona)
Spor la sarit daca te apuciwinking

2 răspunsuri:
| Andreea_Cristina_2000 a răspuns:

Nu practic kangoo, dar in schimb fac aeróbic, rebout si step dance si cred ca te va Ajuta sa practici kangoo, in plus e un Sport distractiv, dar iti recomand si aeróbic sunt sigura ca ti va placea