| Blair24 a întrebat:

Am si eu o intrebare.pentru cei din Ploiesti. Stie cineva o sala de fitness pe langa Kaufland? As vrea si eu adresa si cum se numeste va rog. Dau funda puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Stiu ca era una la care mergeao prietena, dar nu sunt sigura cum se numea :-?
treceai de biserica(respectiv kaufland)drept inainte, si undeva pe dreapta era.:">
uite poate te ajuta :http://city.eva.ro/......iesti.html

| Deyush08 a răspuns:

Stii unde e spalatoria Harold? Langa ea, e o curte si scrie destul de mare SALA FITNESS big grin si e chiar foarte buna. Ti-o recomand :*