| AlexandrucelMicUt a întrebat:

Hei TPU ce sa fac sa am 6 patratele! Vreau sa le fac in 2-3 luni va rog spuneti-mi cum! Sa le fac acasa

Răspuns Câştigător
| edy010 a răspuns:

Daca vrei patratetele fa abdomebe pe putin 50 pe zi. Ca sa-ti creasca patratelele mai.repede incearca sa slabesti. Funda?

| SiLaS a răspuns (pentru edy010):

Pe zi? Copile tu nu stiai ca muschii cresc in zilele de pauza? De ce esti prost si comentezi aiurea fara sa cunosti?

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Patratelele se fac din alimentatie.

Doar COPII MICI PAMPALAI fac abdomene pentru patratele!

| stefaniastefi a răspuns:

Sala

| Stoian_Catalin_1984 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=RqvZSbxrNDk. Fa antrenamentul asta. Si in cateva luni o sa ai rezultate bune