| addasweet15 a întrebat:

Hei TPU :*
Daca fac exerciții pentru fese credeți ca voi slabi? Eu sunt slaba, am si abdomen doar ca vreau un fund mai bombat fara a da kg jos..niste sfaturi va rog puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Decat sa vrei un fund mai bombat sa ai trecere doar la cocalari curvari, mai bine ai citi o cartewinking. nu toate fetele sunt facute pentru un posterior mare happy

| Moonlight15 a răspuns:

Mai bine te duci la sala sub supravegherea unui instructor... el o sa stie ce trebuie sa faci.

| Pacquiao a răspuns:

Da,poti face exercitii happy si nu slabesti, dar trebuie sa ai o alimentatie buna happy
Poti face genoflexiuni cu picioarele departate(mai mult decat latimea umerilor)
Mai poti face fandari happy

| addasweet15 explică:

Daca vreau un fund bombat nu inseamna ca nu citesc cărți..nu mai judeca oamenii inainte de a-i cunoaste :*