| NightSasuke a întrebat:

Vreau pentru vara sa slabesc si sa-mi fac in acelasi timp muschi dar nu stiu cum.
Imi puteti da un program zilnic pentru a face acest lucru?
P.S.Nu conteaza daca e nevoie de anumite lucruri pentru asta, doar trebuie sa fac.
Bye.

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu poti sa slabesti si faci muschi in acelasi timp, o ciclizare a perioadelor este necesara, de aceea exista perioada de masa si de definire.

Dar intai, ce inaltime, greutate, varsta, experienta ( de sala ) ai? Si ce buget? ( buget ca sa stim ce alimentatie sau suplimente sa-ti recomandam )

| afrodita3333 a răspuns:

Esti baiat sau fata...conteaza foarte mult

| NightSasuke explică:

Baiat