| Buldog1 a întrebat:

Hei TPU vreau si eu niste bilete la pariuri pentru acest weekend. Nu trebuie as fie toate in aceeasi zi va rog frumos dau funa.Doar daca stii sa facet bilete si nu e prima oara cand incercati.

Răspuns Câştigător
| Dynamoo a răspuns:

Salu daca vrei ia un codul de la public bet cota 19 meciurile se joaca sambata si duminica sansa de reusita este de 90% daca vrei sa pui te duci cu codu asta W386nz la cea mai apropiata agentie public bet cu 10 lei iei 190 lei in curand voi face un site cu abonari si voi da bilete la pariuri cu sansa de reusita de 90% 100% FUNDA

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dynamoo):

Crezi tu ca sunt sanse 90 - 100 % sanse? Te intreb eu... ai pariat pe Granada ca bate pe Barcelona? Ai pariat pe Augsburg ca bate pe Bayern? Eu da tu?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... si eu cu ce ma aleg in afara de funda? Ce suma vrei sa pariezi pe un bilet?

| Buldog1 explică (pentru anonim_4396):

Eu as vrea sa pariez sume intre 5 si 10 lei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Buldog1):

Uite aici un bilet facut de mine, nu esti obligat sa-l joci. Sa scoti din link ultima virgula
http://www.stanleybet.ro/betting-slip/inc/listeaza.php?id=WWW114273XW9,

| Buldog1 explică (pentru anonim_4396):

Din pacate eu nu pot sa il pun nu am aceasta agentie de pariuri unde stau eu. Avem doar publicbet.

| Dynamoo a răspuns (pentru Buldog1):

Ba l-ai pus pe ala care ti l-am dat eu la public bet ca a iesit

| Buldog1 explică (pentru Dynamoo):

Da l-am pus Mersi.