| PandaGirl13000 a întrebat:

Heii.Cum as putea sa am tinta mai buna? Adica,cand dau la poarta sa dau gol, nu sa esuez.Joc hanbal si pe teren ma descurc destul de bine dar nu ma prea pricep sa dau gol...Va rog ajutati-ma puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| mititelumarius a răspuns:

Sa te gandesti numai la joc si sa fii odihnita.

| Paicu_Andrei_1996 a răspuns:

Incearca sa te antrenezi... alege-ti o tinta de ex. poti sa faci un cerc pe un zid si sa incerci sa il nimeresti de la diferite distante fa asta zilnic daca poti pentru a-ti perfectiona tintirea. Pentru a inscrie incearca sa surprinzi portarul si sa dai pe colturi... Iti sugerez sa te uiti la cateva meciuri de handbal si sa vezi cum arunca la poarta. Apoi incearca sa faci si tu la fel. Succes! happy