| TinkerbellM a întrebat:

Heii happy Imi puteti spune daca marca de biciclete Velors este buna? Multumesc!

4 răspunsuri:
| MassEffect a răspuns:

Si eu am achizitionat de curand un velors tornado sunt foarte multumut de ea tio recomand cu incredere.

| C3L1 a răspuns:

Eu am avut si am fost foarte multumit...am tinut-o 6 ani
Am coborat pe un deal abrupt rau si sau rupt spitele...dar e super buna, confortabila

| UrsuletulMisogin a răspuns:

E o marca buna de biciclete si tio recomand pentru ca mergi foarte usor pe ea

| Ciuca a răspuns:

Cele mau bune marci de biciclete sunt mountain bike deci velors este si ea o marca buna dar nu este mai buna decat marka MTB