| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU happy
Cum pot sa castig o bataie doar dintr.o lovitura?
Sa zicem ca adversarul e mai inalt si mai corpolent ca mine happy
Unde trebuie sa lovesc ca sa il imobilizez dintr.o singura lovitura?
DAU FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Arde-l la intersectia dintre mandibula si maxilar. Dar e mai simplu sa dai in barba (mandibula) din lateral, deoarece efectul e acelasi. Ar mai fi cateva solutii, dar asta e una simpla... daca apuci s-o dai bine. Va dormi putin, nu va avea probleme medicale dupa.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sebibaragan a răspuns:

Ai putea sa- dai ori in coaste ori in maxilar.dar cu putere.si daca riposteaza incearca sa te feresti aplecandu-te. sau da-i direct la bijuterii laughing)