| Vectra1 a întrebat:

Hey. Am 16 ani. 1, 78 m si 60 de kg. Fac sala de 3 luni, iar cand m-am apucat am avut 57 de kg. Este putin 3 kg in 3 luni? (daca nu mancam cat trebuia sau nu faceam exercitiile corecte la sala se puneau alea 3kg )? Incerc sa mananc de cat mai multe ori pe zi si o masa cat mai bogata in proteine... Cate kg trebuia sa pun in 3 luni in mod normal? In cat timp o sa se vada diferente pentru ca imi cam vine sa ma las...Multumesc.

Răspuns Câştigător
| yAdrian a răspuns:

Salut. In 3 luni e bine. Vrei sa te faci urs? Se vor vedea rezultatele, ai rabdare 5-6 luni si vor incepe sa se vada. Trage tare, tine de alimentatie ( mic-dejun bogat, pranz mediu si cina saracă - ma refer la cantitate ) Mananca multe alimente bogate in proteine. Poti incerca si niste batoane proteice si cam atat. Ce iti ramane de facut e sa bagi tare si sa ai rabdare. Sa ai spor!

Tine minte: " GO HARD, OR GO HOME! "

| Cosmin86 a răspuns (pentru yAdrian):

Cand faci masa musculara nu-ti ajung 3 mese pe zi... si din alea una "saraca".

1 răspuns: