| Xenoverse a întrebat:

Hey! Am nevoie doar de o parere! Nu stiu daca am ales categoria buna dar infine. Trebuie neaparat sa imi cumpar un laptop de gaming si nu am bani. Si m-am gandit sa pun maine cu tata la pariuri sportive pe Fotbal - Preliminarii pentru campionatul de fotbal si vreau sa stiu cum vi se par alegerile mele! Criticati, spuneti unde nu sunteti sigur etc. Va rog! Si acu' meciurile :

- Suedia - Franta >-- victorie Franta

- Polonia - Romana >-- victorie Polonia sau egal

- Estonia - Belgia >-- victorie Belgia

- Insulele Feroe - Elvetia >-- victorie Elvetia

- Letonia - Portugalia >-- victorie Portugalia

- Scotia - Anglia >-- victorie Anglia sau egal

- Andorra - Ungaria >-- victorie Ungaria

- Kazakhstan - Danemarca >-- victorie Danemarca sau egal

- Macedonia - Spania >-- victorie Spania

- Muntenegru - Armenia >-- victorie Muntenegru

Reprosatimi ce nu e bine! Va rog! Am mare nevoie de bani in acest moment!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce vrei tu sa faci nu are absolut niciun sens. Cand ai nevoie de bani... pariezi? Adica practic iti arunci si banii pe care ii ai deja? Loool

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu-ți risipi banii, între noi fie vorba, nu rămâi neînsurat dacă mai aștepți puțin. happy Păstrează ceea ce ai adunat, economisește puțin câte puțin, dacă zici că ai un scop, altfel riști să o iei de la capăt cu strângerea lor.

| Fatamuntilor a răspuns:

E cea mai mare tampenie, risti sa pierzii si acei bani.
Si eu mi-am luat laptop, am strans bani cateva luni...deci se poate.
Renunti la iesirile cu prietenii si l lucrurile care nu sunt neaparat necesare, si usor dar sigur strangi acei banuti.
In cel mai rau caz, imprumuti de la tatal tau, singurul care te poate pasui daca intarzii cu datoria.

| CuriousStuff a răspuns:

Daca din pariuri ai putea face bani toti ne-am face pariori si nu ar mai exista case de pariuri pentru ca ar da toate faliment. Daca tatal tau te ajuta sa faci asta inseamna ca din pacate nu are mai multa minte decat tine. Mai bine puneti banii aia la fondul pentru laptop si mai adunati.

Răspuns utilizator avertizat
| GHoST013 a răspuns:

Nu o o sa-ti iasa biletul sigur. E prea simplu jucat. Sa te gandesti ca exista riscul sa si pierzi bani nu doar sa castigi.

| Pickups a răspuns:

Un sfat ar fi sa mai scazi din meciuri, deoarece sansa sa iti iasa toate meciurile e destul de mica.Ar fi mai bine sa pui mai puţine meciuri (3-4) cu mai multi bani.
Iti zic din experienta.