| CrushBoy89 a întrebat:

Hey! happy Cum pot sa dau jos din burta si picioare intr-un timp scurt? Sau cel putin as vrea niste exercitii fizice pe care sa le practic si care sa lucreze intens sa spun asa laughing Grazie!

9 răspunsuri:
| OvidiuDrg a răspuns:

Incearca sa faci genoflexiuni cat mai multe si abdomene...
! De la ambele faci febra musculara de nu te mai ridici din pat laughing (daca faci excesiv)

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru OvidiuDrg):

Si crezi ca daca face astea slabeste sau cerolling on the floordimpotriva va arata si mai gras, daca vrei sa slabesti du-te la cardio si mananca sanatos.

| CrushBoy89 explică (pentru FatUglyVirgin):

Zise Grasana Urata si Virgina laughing

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru CrushBoy89):

Ba vezi cum vorbestilaughing

| TeckTonik997 a răspuns (pentru CrushBoy89):

Are dreptate fatuglyhappy

| Cosmin86 a răspuns (pentru OvidiuDrg):

Ce treaba au abdomenele cu datul burtii jos?

| OvidiuDrg a răspuns (pentru Cosmin86):

Incearca si mai vorbim happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru OvidiuDrg):

Fac de aproape 10 ani sport, nu-mi spui tu mie sa "incerc".

Doar COPIII PAMPALAI fac abdomene pentru burta.

abdomene = exercitii de tip anaerob

Pentru ars grasimi faci exercitii de tip AEROBIC ( total OPUS ), pe scurt : alergat, inot, bicicleta, etc. ( cardio ).

| diana2704 a răspuns:

Incearca diata mayo un prieten a incercat si a slabit 10kg sau fa abdomene si genoflexiuni cate 10 de fiecare dimineata si seara mananca mai putin, incearca sa nu mananci dupa ora 19:00! multe fructe si incearca sa alergi macar 2kilometri pe sapt. crede-ma merge!