| YoYoAndreI a întrebat:

As avea o intrebare... Am loat un echipament de portar (pantaloni si bluza ) am dat pe ei 162 lei. Voi ce ziceti se merita sau mo fraierit? Lam loat de la un magazin de sport, eu as zice ca ma cam fraierit...

Răspuns Câştigător
| Niiiicu a răspuns:

Salut, sesi mi se pare mult daca sunt originale nu ai luat teapa, insa daca sunt facatura imi pare rau sa iti spun dar ai cam luat teapa...succes

1 răspuns:
| alexdan2918 a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic ca se poate sa fii luat teapa depinde material firma chinezarie originala etc dai funda?