| Daria84 a întrebat:

Hey,TPU! As vrea sa slăbesc vara asta la picioare,cam pana incepe scoala sa se vada o diferenta destul de mare! Daca as merge cu rolele in fiecare zi cate o ora as slabi? Sau spuneti-mi niste metode prin care as putea slabi la picioare (mai mult in zona de sus)! Am intrebat la farmacii daca au piruvat de calciu(are efecte foarte bune ) dar toti farmaciștii spuneau că n-au auzit! Va rog ajutati-ma, dau funda!

Răspuns Câştigător
| AnNéVidoff a răspuns:

Iti zic eu! :)
Fa astea si te descurci tu pe nivele sa setezi, veazi cat duci!
Daca mai respecti si o dieta sa nu mananci prea mult, asta e slabitul! :)
P.S.:SA NU TE INFOMETEZI! :)

https://www.youtube.com/watch?v=NStdsml140g

FUNDA? :)

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Și eu am mai vrut să slăbesc la picioare și făceam foarte multe genoflexiuni. Lasă prostiile, cel mai bine se slăbește prin mișcare, mai ales la picioare.

| Anonim9988 a răspuns:

Dar sala, alergat sau plimbari? Astea nu contin chimicale.

| AndreiMarinBRASOV a răspuns:

Daca mergi cu rolele in fiecare zi se poate sa slabesti dar in acelasi timp iti intaresti muschii picioarelor!