| AlinaDkyfe11 a întrebat:

De un an ma confrunt cu o problema! Am slăbit in ultimul hal si am fundul foarte plat! Va rog sa ma ajutați sa imi spuneți cum as putea sa am fundul mai bombat si picioarele mai mari! Rog seriozitate. Insa într un timp scurt! Fac orice doar sa am picioarele mai mari si fundul mai bombat într un timp scurt. Talia vreau sa mi o păstrez mica.

Răspuns Câştigător
| RobyDeveloper a răspuns:

Buna, mai esti domnisoara? Dupa ce nu mai esti domnisoara incep sa iti creasca partiile mai intime :).
Daca esti interesat de subiectul la care ai intrebat te astept cu un cont pe http://gh-zone.eu