| gabigabi641 a întrebat:

Hey TPU...
Deja de 1 lună merg la bazin, nu prea bine pot înota, dar doresc să stiu cel mai usor mod de a putea înota ca un profesionist... Cam cît va dura?
Am 12 ani...

Mulțumesc big grin
Dau fundă.winking

Răspuns Câştigător
| SiLaS a răspuns:

Ma bucur ca la varsta ta vii si ceri sfaturi despre inothappyNu ca altii care la varsta ta vor parere despre suplimente alimentare si programe de culturism.
Sfatul meu ar fi sa incepi cu stilul fluture deoarece iti vei dezvolta foarte bine cutia toracica, muschii bratelor si ai spatelui superior. Poti inota si pe spate pentru a dezvolta muschii spatelui si latirea soldurilor.
Sper ca te-am ajutat bafta!

1 răspuns:
| Prezidentul a răspuns:

Iti recomand sa vorbesti cu un antrenor, sunt multe moduri de a innota. Cele profesioniste necesita echipament.

Cat dureaza? Depinde de cum te adaptezi/cat te antrenezi. Funda?