| cezcez a întrebat:

vreau sa ma duc la kicboxing! dar vreau sa ma am program de antrenament dimineata! si vreau sala sa fie prin pajura cel mult damaroia! vreau raspuns urgent!

2 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

A inteles cineva ce a zis el acolo?

| MedionTcO a răspuns:

Hmmm,nu cred ca este vreo sala prin apropiere.Eu practic de 2 ani kickboxing acasa.Am invatat de pe youtube, de la varmiu care e la Scorpions.Da in fine nu conteaza asta.Fa momentan acasa singur sau mai gaseste-ti un tovaras pana ai posibilitatea sa te duci la sala.