| Stefu_Carmenus_1984 a întrebat:

Heyy! Puteti sa-mi da-ti si mie o parere? Eu la ora
14:10 trebuie sa ma duc la o sala de sport pentru ca am max 89 de kilograme si vreau sa slabesc. Dar nu e vorba de asta. Mie imi place mult si karate, dar una alta are 1kg de casa mea si fac un sacrificiu sa ma duc acolo. Dar nu stiu ce sa aleg? Sport sau Karate? Daca te gandesti eu nu merg cu masina, masina este la sotul meu si eu merg pe jos pana acolo. Si daca te gandesti fac sport pana la sala de karate. Dar + ca in sala de sport este foarte frig max 8 grade. Dar m-am obisnuit cu programul. Deci va rog, da-timi un raspuns! Sport V.S Karate!

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Si karate este tot sport. pune-te si alearga pana la sala si inapoi daca vrei sa slabesti.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Karate, in viata trebuie sa faci mereu ceea ce iti place, si din cate am inteles iti place foarte mult.