| FoorRocknrool a întrebat:

Hristos a inviat! Doresc o descriere pentru waveboard oxelo xt daca este bun nu se indoaie si cite kg poate tine pe scurt tot ce stiti.DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Kankuzu a răspuns:

Daca scrii pe google imagini waveboad pret si o sa iti arate in stanga un waveboard rosu si scrie okazii pus pe gresie...alea sunt printre cele mai bune si te vezi tu mai departe ce vrei sa faci...ma bacur ca am fost de ajutor big grin

5 răspunsuri:
| Kankuzu a răspuns:

Nu iti lua! Nu sunt bune.La oxelo roata se invarte numa la 180 si sunt mari sanse adica 100 la 100 ca o sa se rupa arcu la viteza e cam slabut la scheme nu pre poti ca roata se invarte la 180 si ar fi bine sa il ai la 360.Am avut si eu oxelo si nu mi-a placut

| Kankuzu a răspuns:

Nu iti lua! Nu sunt bune.La oxelo roata se invarte numa la 90 si sunt mari sanse adica 100 la 100 ca o sa se rupa arcu la viteza e cam slabut la scheme nu pre poti ca roata se invarte la 90si ar fi bine sa il ai la 360.Am avut si eu oxelo si nu mi-a placut

| FoorRocknrool explică (pentru Kankuzu):

Poti sa-midaidar alt m odel ieftin care se invirte roata la 360 si e bun la scheme de astea? UNul care ti-ar placea si tie sa il ai

| FoorRocknrool explică:

Imi poti da linkul aici sunt mai multe rosii