| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.hellofitness.ro/sporturi-in-aer-liber/role-ma rimi-reglabile/role-reglabile-flame-sportmann

Ce parere aveti despre aceste role? Sunt bune?

Se potrivesc unei fete ( ca model)?

3 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Sfatul meu este sa nu iti iei role reglabile. Iar cum as spus si me4u cauta o role de la o firma cunoscuta, nu NONAME.

| me4u a răspuns:

Sunt niste role no-name, cel mai probabil foarte slabe ca si piese. Daca vrei niste role bune, cauta niste role de la o firma cunoscuta, in care sa te simti bine si cu care sa iti faca placere sa te plimbi. Eu am de exemplu niste role Fila de la Skates.ro de care sunt foarte multumit. http://www.skates.ro/role/role-copii

| me4u a răspuns:

Daca domnisoara este inca in crestere, este potrivit sa isi aleaga role reglabile pe care le poate folosi mai multe sezoane. Altfel, daca nu ii mai creste piciorul sigur ca cea mai buna alegere ar fi niste role de dama : www.skates.ro/role/role-dama